Klientská zóna
ORTEX ve světě

Informace o firmě

Nacházíte se: Hlavní strana » O firmě  

Naše krédo

„Stabilita, spolehlivost, spolupráce“ vystihuje trvalou snahu být stabilním a spolehlivým partnerem jak svým zákazníkům, tak ostatním obchodním partnerům.

Společnost ORTEX dodává kvalitní a oblíbená řešení v oblasti informačních systémů a systémové integrace . Základní portfolio tvoří produkty ERP, CRM a BI doplněné o služby consulting, podpora, hotline, dodávky hardware a software a další služby dle potřeb zákazníků.

Pilotním produktem je komplexní modulární ERP systém Orsoft® Open, který používá více než 400 organizací o velikosti 10 – 2000 zaměstnanců. Jeho ekonomická část nabízí univerzální řešení pro všechny typy organizací – podnikatelské subjekty (výroba, obchod, služby), příspěvkové organizace a samosprávné orgány (města a obce). Další populární části Orsoft® Open jsou např. řízení lidských zdrojů, výroba a logistika (potravinářské firmy), zákaznický informační systém (vodohospodářství, utility) a správa majetku (firmy, úřady).

Ve spolupráci s partnerskou společností OR-CZ dodává ORTEX informační systém OR-SYSTEM určený pro střední a větší podniky zejména v oblastech strojírenství, textilního a zpracovatelského průmyslu.

ORTEX je certifikovaný dodavatel řešení Microsoft Dynamics CRM. Dále se firma zabývá manažerskými informačními systémy (Business Intelligence) a systémy pro správu dokumentů (DMS).

ORTEX je ryze českou společností působící na trhu od roku 1990. Společnost disponuje kapacitou 60 zaměstnanců a dosahuje ročního obratu kolem 50 mil. Kč.

Společnost je certifikována podle normy ISO 9001:2008.

Logo SGS ISO
 
 
ORTEX spol. s r.o., Resslova 935/3, 500 02 Hradec Králové | E-mail: | Tel.: (+420) 499 991 111
ORTEX spol. s r.o. © 2019 mapa stránek