Klientská zóna
ORTEX ve světě

Partneři

Nacházíte se: Hlavní strana » Partneři  
Firma ORTEX koordinuje své aktivity s řadou dceřinných firem a obchodních partnerů. Spolupracuje s předními světovými výrobci informačních technologií. Je partnerem nebo členem řady regionálních institucí a odborných sdružení.

Významná partnerství

Microsoft

Microsoft patří k nejvýznamnějším obchodním partnerům firmy ORTEX. Od roku 2005 je ORTEX certifikovaným partnerem firmy Microsoft (od září 2005 jako Certifed Partner, od února 2007 Gold Certified Partner). Využijte výhodného licencování produktů Microsoft svázaných s řešeními firmy ORTEX (ISV Royalty licensing) nebo možnosti pronájmu licencí Microsoft (software jako služba).

Oracle

ORTEX je dlouholetým partnerem firmy Oracle, je členem Oracle Partner Network a již řadu let poskytuje svá řešení i pro prostředí databáze Oracle. Díky partnerské smlouvě je ORTEX schopen poskytnout licence Oracle spojené s vlastními produkty (licence ASFU) za velmi výhodných cenových podmínek. Podrobnosti zde...

OR-CZ

Na dodávkách komplexního systému OR-SYSTEM spolupracujeme v desítkách projektů s firmou OR-CZ z Moravské Třebové. Společně jsme členy mezinárodního sdružení OR Computer Systems International. Společné projekty jsou zaměřeny převážne na dodávky informačního systému OR-SYSTEM pro výrobní firmy se sériovou nebo zakázkovou výrobou.


GEOVAP

Na dodávkách IS pro města a obce spolupracujeme s firmou GEOVAP.


IBM

ORTEX je dlouholetým obchodním partnerem firmy IBM.

FUJITSU

Další partneři pro společné projekty

Odborná a akademická partnerství

  • logo FIM UHK Fakulta informatiky Univerzity Hradec Králové
    ORTEX dlouhodobě spolupracuje s Fakultou informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové (FIM UHK).
  • Česká společnost pro systémovou integraci
  • Hospodářská komora

Hradecký IT klastr

ORTEX je zakládajícícm členem Hradeckého IT klastru, zájmového sdružení právnických firem - významných ICT společností Královéhradeckého kraje. Členové klastru:

Sesterské a dceřinné firmy

Obchodní zástupci

Sponzoring

  • DANETA - centrum pro zdravotně postižené Hradec Králové.
  • Šachový klub ORTEXu
 
 
ORTEX spol. s r.o., Resslova 935/3, 500 02 Hradec Králové | E-mail: | Tel.: (+420) 499 991 111
ORTEX spol. s r.o. © 2019 mapa stránek