Klientská zóna
ORTEX ve světě

Reference: Microsoft Dynamics CRM

Nacházíte se: Hlavní strana » Reference » Microsoft Dynamics CRM  
Logo společnosti HELP FINANCIAL s.r.o.

HELP FINANCIAL s.r.o.

Společnost HELP FINANCIAL s.r.o. je na českém trhu od roku 2003. Zabývá se poskytováním krátkodobých finančních půjček fyzickým osobám na bázi osobního kontaktu. Jejím cílem je poskytovat půjčky lidem, kteří na ně z nejrůznějších důvodů nedosáhnou v bankách.

Logo společnosti CE Colo Czech s.r.o.

CE Colo Czech s.r.o.

CE Colo je přední poskytovatel služeb datových center (carrier neutral) ve střední Evropě. CE Colo vlastní a provozuje datová centra v pěti zemích přes celý region – Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Rumunsko. Jeho datová centra nabízejí zabezpeče ná a propojená prostředí, v němž si zákazníci připojují, ukládají a distribuují důležitá data, spravují vlastní systémy a webový obsah. CE Colo se zaměřuje na poskytování infrastruktury datových center, kterou zákazníci potřebují k dalšímu rozvoji svého podnikání.

Logo společnosti Wood & Company Financial Services a.s.

Wood & Company Financial Services a.s.

WOOD & Company is a leading Investment Bank focused on European Emerging markets. Founded in 1991 in the Czech Republic, WOOD & Company was one of the pioneers in the evolution of the European Emerging equity markets.

případová studie ve formátu .pdf
Logo společnosti LINDNER odlitky, s.r.o.

LINDNER odlitky, s.r.o.

Společnost LINDNER odlitky zajišťuje zprostředkování slévárenské výroby pro německé zákazníky u českých a polských výrobců. Společnost se stará o kompletní a bezproblémovou realizaci malosériové i sériové výroby, včetně rozsáhlých výrobních projektů, na kterých se podílí řada dodavatelů.

případová studie ve formátu .pdf
Logo společnosti SULKO s.r.o.

SULKO s.r.o.

Společnost Sulko - specialista na plastová okna - se zabývá výrobou plastových a hliníkových oken a dveří. Společnost nabízí ucelený systém řešení pro své zákazníky v rodinných, bytových i panelových domech. Denní produkce více než 800 kusů otvorových výplní směřuje v 80% na český trh, zbývajících 20% směřuje na trhy Belgie, Dánska, Německa, Švýcarska a dalších zemí EU.

případová studie ve formátu .pdf
Logo společnosti TOTAL SERVICE s.r.o.

TOTAL SERVICE s.r.o.

TOTAL SERVICE je úspěšnou a konkurencí respektovanou společností se stále pevnějším místem na trhu poskytovatelů outsourcingových řešení pro malé a středně velké firmy. TOTAL SERVICE poskytuje outsourcingová řešení, která často stírají hranice mezi službou a produktem.

Logo společnosti LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

LUX-IDent s.r.o. je vedoucím výrobcem RFID čipů ve střední a východní Evropě. Od roku 2002 společnost vyrobila a dodala na trh více jak 60 mil. čipů v různém provedení.

Logo společnosti Centrum transferu biomedicínských technologií HK

Centrum transferu biomedicínských technologií HK

CTBT poskytuje specifické služby FNHK a spolupracujícím subjektům v oblasti podpory vědecké, výzkumné a vývojové činnosti, ochraně souvisejícího vznikajícího duševního vlastnictví a komercializace výsledků těchto činností.

Logo společnosti ANECT, a.s.

ANECT, a.s.

ANECT a.s. je předním dodavatelem profesionálních řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Společnost se orientuje na komplexní dodávky v oblasti komunikačních systémů, výstavby počítačových sítí pro středně velké a velké zákazníky.

Logo společnosti GIST s.r.o.

GIST s.r.o.

Společnost GIST je poradenská a softwarová společnost. Pomáhá svým zákazníkům při dosahování jejich cílů díky rozvoji systému řízení, informačních systémů a informačních technologií.

Logo společnosti Solight, s.r.o.

Solight, s.r.o.

Společnost Solight se zaměřuje na dovoz zboží a jeho následnou distribuci v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů.

Logo společnosti Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP) pomáhá začínajícím podnikatelům s rozjezdem firmy s ojedinělým nápady a zaměřením. VTP UP je mostem mezi vědeckým a podnikatelským světem.

Informace o řešení Microsoft Dynamics CRM.

 
 
ORTEX spol. s r.o., Resslova 935/3, 500 02 Hradec Králové | E-mail: | Tel.: (+420) 499 991 111
ORTEX spol. s r.o. © 2020 mapa stránek